טלפון ליצירת קשר 052-2845474
צור קשר
קהל היעד
who-designed-counseling
  • אורית צוקר Ph.D T.C
  • מאת: אורית צוקר Ph.D
  • |
  • עודכן לאחרונה: מאי 8, 2020

ייעוץ זוגי למי?

>> זוגות במשבר: החיים הזוגיים מספקים לנו אתגרים רבים – גם קשיים ומשברים עשויים לצוץ במהלך הדרך הזוגית. כמו כל מערכת, גם המערכת הזוגית הינה מערכת אשר משתנה במהלך החיים ודורשת מאתנו התמודדויות חדשות ושונות. למרות שזוגות רבים יוצאים מנקודת הנחה כי הם יכולים לפתור את המשברים שלהם בעצמם, ברוב המקרים אין להם כלים מתאימים כדי לעשות זאת. בעזרת ייעוץ זוגי מקצועי ניתן ללמוד כיצד להתמודד עם קשיים בהווה ואיך למנוע קשיים עתידיים. כל קושי הגורר משבר הוא גם הזדמנות לאסוף כלים, להתפתח, ולהוסיף לאיכות החיים הזוגיים שלנו.

>> זוגיות פרק ב' ו/או לגרושים הרוצים ליצור קשר זוגי: זוגיות פרק ב' היא אולי דף חדש אבל לא דף נקי, לכן היא דורשת מאיתנו לבנות מערכת יחסים מורכבת ומאד רגישה. חשוב להבין את הרגישויות והאתגרים המיוחדים לזוגיות פרק ב' ולקבל כלים להתמודדות עם כל מה שפרק זה עשוי להביא עמו. נשים לב לניסיון העבר, נלמד תקשורת, גמישות, ואיך ניתן לשמור על הצרכים האישיים הזוגיים והמשפחתיים של כל אחד מהצדדים.

>> למחפשים קשר זוגי: מאיזה מקום אני רוצה זוגיות? מהי זוגיות בשבילי? מה ההקשר שלי לזוגיות? אלו חלק מן השאלות שיש לשאול כשאנו מחפשים קשר זוגי – ההבנה כי כל מה שנפגוש מול בן הזוג שלנו הוא מתוך עצמנו בלבד, תוביל אותנו לעבוד על עצמנו עוד לפני שנכנסנו לקשר כדי שברגע הנכון נהיה מוכנים לאדם הנכון.

>> זוג צעיר לפני נישואין: בשום מקום לא מלמדים אותנו זוגיות – זוגיות היא דרך נפלאה ומאתגרת כאחד. הכוונה נכונה לשיפור התקשורת, לפתרון קונפליקטים, ניהול כספי, וניסיון לסייע בפתרון פערים בציפיות, בפעילויות פנאי, ביחסי מין, בשאיפות בעניין ילדים והורות, בהשפעת משפחת המקור והחברים ובחלוקת התפקידים, יעשו את הדרך שלנו קלה, נעימה ומצמיחה לאורך זמן.

>> לזוג הנמצא בהליכי גירושין ומבקש הדרכה להתמודדות מול הילדים: זוג שמתגרש עם ילדים צריך לקחת אחריות גם על החוויה של הילדים ושמירה על בריאותם הנפשית. זוג שדואג לטפל ברגשות שעולים תוך כדי תהליך ירוויח חיים טובים יותר לעצמם ולילדים שפוגשים מציאות חדשה. הורים שפונים לייעוץ זוגי ילמדו להעביר לילדים מסרים חיוביים ויאפשרו להם לעבור את הגירושין יותר בקלות.

>> יעוץ לזוגות בגיל הפנסיה: אין גיל שבו אפשר להפסיק לעבוד על הזוגיות. גיל הפנסיה מביא איתו מציאות חדשה – יציאה לפנסיה יוצרת זמן פנוי רב שעלול לגרום למתחים. הילדים יצאו מהבית, משברי גיל פיזיים ומנטליים, ירידה בחשק המיני, כל אלו ועוד עשויים ליצור מציאות חדשה בזוגיות שכדאי לקבל כלים כדי להתמודד איתה.

>>יעוץ זוגי מיוחד, גם כאשר רק אחד מבני הזוג מגיע: בעיות בזוגיות ובן הזוג לא רוצה להגיע לטיפול? במקום להרגיש לבד, אתם יכולים ליצור את השינוי בעצמכם. ניתן לזהות את הקשיים ולהבין מה נכון וכדאי לפעול בדרכים אחרות מאלו שפעלנו עד כה – בדרך כלל כשאחד מבני הזוג משתנה כל המערכת הזוגית משתנה.

>> וכן, לכל מי שמעוניין לקבל כלים יעילים לחיים משותפים.

מוזמנים להכיר את הגישה הטיפולית הייחודית שלי, כאן.

שתף עם חברים

לייעוץ מקצועי | מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

הודעת WhatsApp