טלפון ליצירת קשר 052-2845474
צור קשר

מי אני?

מי אני?
אורית צוקר Ph.D T.C
  • אורית צוקר Ph.D T.C
  • מאת: אורית צוקר Ph.D
  • |
  • עודכן לאחרונה: אוקטובר 18, 2020

אורית צוקר Ph.D – יועצת טיפולית Therapeutic counselor, מטפלת בבעיות מתח, כאב והפרעות חרדה, יועצת לענייני זוגיות ומגשרת.

מזה שנים רבות הנני עוסקת בטיפול באנשים אשר סובלים מבעיות מתח כאב ומהפרעות חרדה, וכן במי שזקוק לשינוי בחייו אם ברמה הפיזית ואם ברמה המנטלית. הטיפול אותו אני מעניקה הוא טיפול ייחודי המשלב שיחה ומגע – הטיפול אינו פסיכולוגי ו/או פסיכיאטרי. רמת השיחה היא הרמה אשר פונה אל ההבנה של המטופל, רמת המגע היא אשר משלימה והופכת את מה שהובן למוחשי או במילים אחרות לניתן לביצוע ליישום וליצירת השינוי המתבקש בחיי היום יום של האדם.

המסע שלי:

בשנת 1990 סיימתי את לימודי התואר הראשון בתחום החינוך באוניברסיטת חיפה, התעניינתי במיוחד בכל הקשור לתהליכי למידה. כעבור מספר שנים פניתי אל תחום הרפואה המשלימה ולמדתי את "שיטת גרינברג", שיטה זו מקשרת בין סימפטומים פיזיים לבין הרגלים או צורות התנהגות קבועות.

יצר המחקר שבי הביא אותי לחקור עוד ועוד את הגורמים לבעיות הכאב של בני האדם, את תופעות החרדה כפי שהן מתבטאות בגוף ואת הדרכים להקל עליהן. במשך שנתיים נוספות עסקתי אך ורק במחקר. המטרה הייתה ללמוד כיצד יכול האדם לעזור לעצמו ולהיפטר מבעיות כאב אשר נגרמות לו כתוצאה מהתנהגויות או דפוסים גופניים וכן כיצד להתמודד עם הפרעות חרדה. גישה זו היא גישה אשר נותנת לאדם תחושה כי יש מוצא, נותנת לו תיקווה וגם מזור לכאביו ולפחדיו.

באמצעות "THE INTERNATIONAL COLLEGE OF PSYCHIC SCIENCES" אשר במונטריאול קנדה, המשכתי בתהליך לימודים בתחום הנפש והרוח עד לרמה הגבוהה ביותר (רמה 5).
* באוגוסט 2003 סיימתי את לימודי לתואר Ph.D בייעוץ טיפולי. התחום אותו בחרתי לחקור היה תחום החרדה תחום בו רכשתי ידע, ניסיון ומכך מיומנות טיפולית ספציפית.
* ביוני 2009 השתלמתי בקורס לריפוי מטראומה, קורס ייחודי הנעזר בכלי ה-NLP.

בנוסף, אני חברה באיגוד הבינלאומי לייעוץ The International Association For Counselling ורשומה באגודה הישראלית לייעוץ זוגי.

> עוד אודותיי תוכלו לקרוא בכתבה וראיון מיוחד שהענקתי לפורטל "אלטרנטיבלי".

קליניקה אורית צוקר הדר יוסף

אחרי שנים של מפגשים אישיים בקליניקה שלי, החלטתי לפנות ולהתמחות גם בתחום הייעוץ הזוגי וזאת מתוך ההבנה וההכרה שזוגיות היא אחד ממרכיבי האושר העיקריים, אולי אפילו הגדול מכולם. הבנה זו כיוונה אותי להיות מסורה לשאלה מה עוזר לזוג להישאר יחד, לעזור לזוגות לעבור רגעי משבר, ללמוד לבנות יחסים טובים, נעימים, שמסלולם צמיחה משותפת.

כיום הנני עוסקת בטיפול בבעיות מתח, כאב, הפרעות חרדה ובייעוץ זוגי ועורכת מפגשים פרטיים מיוחדים בחיפה (לתושבי הצפון) ובהדר יוסף בתל אביב (לתושבי המרכז), אני כאן בשבילכם!

שתף עם חברים

לייעוץ מקצועי | מלאו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

הודעת WhatsApp